1. Dzisiaj po Sumie, z racji I niedzieli miesiąca, zmiana tajemnic różańcowych.

2. We wtorek próba Orkiestry o godz. 17.00, natomiast próba Chóru w środę o godz. 18.00.

3. W środę Nowenna do MB Nieustającej Pomocy o godz. 16.30.

4. W najbliższą niedzielę będziemy przeżywać Światowy Dzień Chorego. W naszej parafii Msza św. dla chorych z namaszczeniem i nabożeństwem będzie sprawowana podczas Renowacji Misji Świętych, które odbędą się w Wielkim Poście.

5. W następną niedzielę na Mszę św. o godz. 9.00 zapraszamy dzieci z klas III z rodzicami.

6. W następną niedzielę po wieczornej Mszy św. zapraszamy na spotkanie Radę Parafialną.

7. W niedzielę o poprowadzenie różańca przed sumą prosimy Różę św. Magdaleny.

8. Składka z następnej niedzieli będzie przeznaczona na ogrzewanie.

9. Dziękujemy za sprzątanie świątyni i złożoną ofiarę. Kolejną grupę prosimy o podjęcie tej posługi.

10. W sobotę 10 lutego od godz. 9.00,  Sołtys, Radni, OSP, Koło Gospodyń Wiejskich i KS Sparta będą prowadzić zbiórkę na rzecz chorego Arturka Bielamowicza z Osobnicy. Ten niespełna 4 - letni chłopiec ma bardzo poważną wadę serca i przeszedł już 3 operacje a teraz czeka go kolejna. Koszt operacji, leczenia oraz rehabilitacji to ok. 200 tys. zł. Prosimy o wsparcie.