1. Dzisiaj w naszej parafii rozpoczynamy Renowacje Misji Świętych. Nauki będzie głosił ks. Piotr Gnat, dyrektor Szkoły Nowej Ewangelizacji diecezji rzeszowskiej im. św. Pawła VI. Szczegółowy program znajduje się w gablotach i na stronie internetowej.

2. W poniedziałek Msze św. z nauką ogólną o godz. 7.00 i 17.00. O godz. 12.00 Msza św. dla osób chorych i starszych z połączona z namaszczeniem chorych. O godz. 19.00 Czuwanie i Apel Jasnogórski. Na Mszę św. wieczorną zapraszamy Apostolat Matki bożej z Szensztatu.

3. Również w poniedziałek,  w ramach Misji,  dzieci rozpoczną rekolekcje szkolne. Dzieci i młodzież spotykają się codziennie o godz. 9.00. Dzieci z klas I – IV w poniedziałek i wtorek rozpoczną swoje spotkania w Sali Jana Pawła II, a klasy V – VIII w kościele. Po I cz. Spotkania nastąpi zamiana. Rekolekcje dla dzieci potrwają do godz. 11.30. W środę wszyscy spotykają się w kościele o godz. 9.00 i zakończenie ok. godz. 11.00.

4.  We wtorek przypada Uroczystość Św. Józefa Oblubieńca NMP. Msze św. z nauką ogólną o godz. 7.00 i 17.00. O godz. 19.00 Czuwanie i Apel Jasnogórski.

5. W środę Msze św. z nauką ogólną o godz. 7.00 i 18.00. O godz. 17.00 Misyjna Droga Krzyżowa ulicami Osobnicy a po niej Msza z nauką i błogosławieństwem na zakończenie rekolekcji.

6. W piątek zapraszamy na Nabożeństwa Drogi Krzyżowej: dla dzieci o godz. 15.30,  dla dorosłych o godz. 16.30 i dla młodzieży o godz. 20.00.

7. Za tydzień przeżywać będziemy Niedziele Palmową. Poświęcenie palm na wszystkich Mszach św. Ze względu na rozważanie Męki Pańskiej w czasie Mszy św. nie będzie Drogi Krzyżowej po Sumie. Gorzkie Żale o godz. 15.00, i bezpośrednio po nich Msza św. Składka na Gorzkich Żalach przeznaczona będzie na kwiaty do Bożego Grobu. O godz. 14.00, w kościele, rozstrzygnięcie konkursu plastycznego dla dzieci. W tym dniu Rada Rodziców ze SP nr 1  i SP nr 2 będzie sprzedawać ciasto świąteczne.

8. W niedzielę o poprowadzenie różańca przed sumą prosimy Różę bł. M. T. Ledóchowskiej.

9. Dziękujemy za sprzątanie świątyni i złożoną ofiarę. Kolejną grupę prosimy o podjęcie tej posługi.

10. W sklepach w Osobnicy wyłożone są kosze Caritas na pomoc dla osób potrzebujących z naszej parafii. Zachęcamy też do indywidualnego przygotowywania paczek świątecznych. Na stoliku obok wejścia znajdują się reklamówki, które można wykorzystać do tego celu.

11. Sołtys, OSP, KGW, KS Sparta, SP 1 i SP 2 ogłaszają, że 23 marca br.,  od godz. 9.00 odbędzie się wspólne sprzątanie naszej miejscowości.

12. W środę, 20 marca, o godz. 18.00 w Domu Ludowym, odbędzie się spotkanie dotyczące programu czyste powietrze i możliwości uzyskania dotacji na remont domu.