1. Dziś w naszej parafii dzień I Komunii Świętej dla 30 dzieci klas trzecich. Polecamy je gorąco w naszych modlitwach.

2. Od poniedziałku dzieci, które przystąpiły do I Komunii Świętej, przeżywać będą Biały Tydzień.  W tym wyjątkowym okresie po komunii, dzieci mają możliwość lepszego zrozumienia i pogłębienia swojej wiary. Tradycja wywodzi się od pierwszych chrześcijan, kiedy nowi członkowie Kościoła przez tydzień nosili białe szaty na znak swojego zjednoczenia z Chrystusem.

3. We wtorek odbędzie się pielgrzymka dzieci komunijnych do Wąwolnicy i Kazimierza Dolnego. Wyjazd o godz. 6.00 z parkingu obok kościoła.

4. W środę Nowenna do MB Nieustającej Pomocy połączona z nabożeństwem majowym. o godz. 17.30. Próba Chóru o godz. 19.00. Po wieczornej Mszy św. spotkanie dla rodzin przygotowujących czerwcowe nabożeństwo fatimskie. Prosimy rodziny od p. Wioletty Gierut i pozostałe w kierunku Łazów Dębowieckich oraz z Kopalni.

5. W czwartek Uroczystość Najświętszego Ciała i Krwi Pańskiej. Msze św. o godz. 7.00, o godz. 10.00 - Suma połączona z procesją eucharystyczną do czterech ołtarzy. Popołudniowa o godz. 16.00. Zapraszamy do czynnego uczestnictwa w procesji wszystkie wspólnoty parafialne. Procesje w Oktawie po wieczornej Mszy św. a w niedzielę po Sumie.

6. W piątek od godz. 17.00 spowiedź dla dzieci przeżywających rocznicę Komunii Świętej, a po wieczornej Mszy św. i procesji spotkanie dla nich. W piątek również zakończenie nabożeństw majowych. Litanie odśpiewamy podczas procesji eucharystycznej.

7. W I  sobotę Nabożeństwo wynagradzające Niepokalanemu Sercu Najświętszej Maryi Panny o godz. 17.15.

8. W najbliższą niedzielę na  Mszy św. o godz. 11.00 Rocznica I Komunii św. dla dzieci z klas IV. W związku z rocznicą i Oktawą Bożego Ciała zmiana tajemnic różańcowych będzie w II niedzielę czerwca.

9.  Dziękujemy rodzicom dzieci z klas III za sprzątanie kościoła i obejścia. W następną sobotę prosimy rodziców dzieci z klas IV.

10. W sobotę, 15 czerwca 2024 roku, w Sanktuarium Bożego Miłosierdzia w Krakowie – Łagiewnikach odbędzie się XXII Ogólnopolskie Czuwanie Czcicieli i Grup Modlitwy Ojca Pio. Temat spotkania: Stygmatycy – żywe ikony męki i zmartwychwstania Chrystusa. Z naszej parafii organizowana jest pielgrzymka autokarowa. Zapisy u duszpasterzy i w zakrystii. Koszt wyjazdu 50 zł.