1. Jako chrześcijanie trwamy w radości Poranka Wielkanocnego. Jezus Chrystus zmartwychwstał i wciąż ubogaca nas swoją obecnością. Dzisiaj Msze św. w porządku niedzielnym. Nowenna do Miłosierdzia Bożego o godz. 15.40.
  2. Przeżywamy oktawę Wielkanocy. Każdy dzień obchodzony jest w randze uroczystości. Z tej racji nie obowiązuje post w piątek.
  3. Trwa Nowenna przed Uroczystością Miłosierdzia Bożego. Koronka do Bożego Miłosierdzia codziennie o godz. 17.40.
  4. W środę Nowenna do NMP Nieustającej Pomocy połączona z Koronką o godz. 17.30.
  5. We wtorek nie będzie próby orkiestry, natomiast w najbliższą niedzielę usłyszymy ją na Mszy św. o godz. 9.00.
  6. W tym tygodniu przypada pierwszy czwartek, piątek i sobota miesiąca.
  7. W czwartek Grupę św. o. Pio prosimy o poprowadzenie modlitwy przed wieczorną Mszą św.
  8. W piątek spowiedź rano od godz. 6. 30 a po południu od godz. 17.00. Chorych odwiedzimy od godz. 9.00 natomiast ks. Rafał od 9. 30.
  9. W sobotę o godz. 17.15 Nabożeństwo wynagradzające Niepokalanemu          Sercu Najświętszej Maryi Panny.
  10. W następną niedzielę przypada Uroczystość Bożego Miłosierdzia. Składka z następnej niedzieli przeznaczona jest na Caritas. Prosimy również, by skarbonki wielkopostne złożyć przy bocznych ołtarzach. O godz. 15.00 Godzina Miłosierdzia. O poprowadzenie modlitwy różańcowej przed Sumą prosimy różę św.  s. Faustyny. Po Sumie zmiana tajemnic różańcowych.
  11. Dziękujemy wszystkim, dzięki którym mogliśmy godnie przeżyć Triduum Paschalne i Święta Wielkanocne. : Służbie Liturgicznej, Służbie Kościelnej – Panom Kościelnemu i Organiście, Orkiestrze, Chórowi,  Scholii, i KSM, oraz KGW. Słowa podziękowania kierujemy do druhów z OSP za wartę przy Bożym Grobie i zaangażowanie w procesję resurekcyjną. Dziękujemy za wystrój kościoła, Grobu Pańskiego i Ciemnicy: p. Bożenie wraz z Stowarzyszeniem, p. stolarzom, Akcji katolickiej oraz wszystkim, którzy się w różnoraki sposób włączali się w przygotowanie uroczystości. Dziękujemy tym, którzy ofiarowali dary dla potrzebujących i Parafialnemu Zespołowi Caritas za ich zbieranie i przekazanie. Dziękujemy za sprzątanie świątyni i złożoną ofiarę. Kolejną grupę prosimy o podjęcie tej posługi.