1. Dzisiaj przeżywamy Niedzielę Męki Pańskiej, zwaną również Niedzielą Palmową  –pamiątkę uroczystego wjazdu Pana Jezusa do Jerozolimy i początku Jego Męki. Rozpoczyna ona czas Wielkiego Tygodnia. Poświęcenie palm na wszystkich Mszach św. Ze względu na rozważanie Męki Pańskiej w czasie Mszy św. nie będzie Drogi krzyżowej po Sumie. Gorzkie Żale o godz. 15.00 i bezpośrednio po nich Msza św.

2. Od poniedziałku Msze św. wieczorne o godz. 18.00.

3. W poniedziałek spowiedź parafialna w godz. od 10.00 do 12.00 i od 15.00 do 18.00. W związku z trwającymi w naszym dekanacie spowiedziami, kancelaria parafialna będzie czynna tylko po porannej Mszy św.

4. We wtorek próba Orkiestry o godz. 17.00, natomiast próba Chóru w środę o godz. 19.00.

5. W środę od godz. 9.00 odwiedzimy chorych. Prosimy by zgłaszać ich w zakrystii do wtorku.

6. W środę Nowenna do NMP Nieustającej Pomocy o godz. 17.30.

7. W Wielki Czwartek Msza św. Wieczerzy Pańskiej o godz. 18.00. Od godz. 19.00 – 22.00 możliwość adoracji Pana Jezusa w Ciemnicy. O godz. 19.30 czuwanie poprowadzi KSM. Parafialna Grupa Caritas po zakończeniu liturgii będzie rozprowadzać poświęcone chlebki i pieczone baranki wielkanocne.

8. W Wielki Piątek – dzień Męki Pana Jezusa obowiązuje post ścisły. Od godz. 8.00 do 18.00 możliwość adoracji Pana Jezusa w Ciemnicy. Prosimy przedstawicieli Róż różańcowych o prowadzenie adoracji w wyznaczonych godzinach. O godz. 17.30 odprawimy Nabożeństwo Drogi Krzyżowej. O godz. 18.00 Liturgia Męki Pańskiej, a po niej Przeniesienie Pana Jezusa do Bożego Grobu, oraz indywidualna Adoracja w godz. 19.00 – 22.00.  W Wielki Piątek rozpoczynamy również Nowennę przed Uroczystością Bożego Miłosierdzia.

9. W Wielką Sobotę możliwość adoracji od godz. 8.00 – 19.00 . Tradycyjne błogosławieństwo pokarmów w kościele o pełnych godzinach od 8.00 do 12.00. Prosimy zabrać ze sobą wodę w naczyniach, która zostanie poświęcona. Zachęcamy również do nawiedzenia grobu Pańskiego. Ofiary składane podczas Adoracji Krzyża są przeznaczone na utrzymanie Grobu Pańskiego i miejsc świętych. O godz. 19.00 Liturgia Wigilii Paschalnej. Jest to najważniejsza liturgia w ciągu roku, która rozpoczyna świętowanie Zmartwychwstania Pańskiego. Msza Wigilii Paschalnej rozpoczyna się poświęceniem ognia. Uczestniczący w tej liturgii przynoszą świece chrzcielne, które zapalimy na początku liturgii i w czasie odnowienia przyrzeczeń.

10. Niedziela Zmartwychwstania Pańskiego. Rezurekcja o godz. 6.00 , następne Msze św. o godz. 9.00 i 11.00.

11. W Poniedziałek Wielkanocny Msze św. o godz. 7.00 , 9.00 , 11.00 oraz popołudniowa o godz. 16.00.

12. Dziękujemy za sprzątanie kościoła i złożoną ofiarę. Następną grupę prosimy o podjęcie dyżuru w sobotę po zakończonej liturgii.

13. Parafialny Zespół Caritas zwraca się z prośbą, by wszyscy chętni, którzy chcą złożyć dary dla potrzebujących uczynili to do poniedziałku. We wtorek paczki zostaną dostarczone dla wskazanych osób.