1. Dzisiaj w naszej parafii Rocznica I Komunii św. dla dzieci z klas IV. Polecamy je gorąco w naszych modlitwach.

2. Przeżywamy oktawę  jednego z najpiękniejszych, ale zarazem najważniejszych  świąt, jakim jest Uroczystość  Najświętszego Ciała i Krwi Chrystusa . Tradycyjnie, przez całą oktawę, po Mszy św. wieczorowej, odbywać się będą procesje eucharystyczne wokół kościoła.

3. W środę Nowenna do MB Nieustającej Pomocy połączona z nabożeństwem czerwcowym o godz. 17.30. Próba Chóru o godz. 19.00.

4. W czwartek zakończenie oktawy Bożego Ciała. Na Mszy św. wieczornej błogosławieństwo dzieci i poświęcenie wianków, ziół i kwiatów. Jest to zarazem pierwszy czwartek miesiąca. Grupę św. o. Pio prosimy o poprowadzenie modlitwy przed wieczorną Mszą św.

5. W piątek Uroczystość Najświętszego Serca Pana Jezusa. Z tej racji nie obowiązuje wstrzemięźliwość od pokarmów mięsnych. W związku z pierwszym piątkiem miesiąca spowiedź rano od godz. 7.00 a po południu od godz. 17.00. W tym dniu odwiedzimy chorych od godz. 9.00, a ks. Rafał od 9.45.

6. W sobotę wspomnienie Niepokalanego Serca NMP.

7. W następną niedzielę, po Sumie, zmiana tajemnic różańcowych. O poprowadzenie różańca przed Sumą prosimy Róże  św. Judy Tadeusza. Składka przeznaczona będzie na cele parafialne.

8. Dziękujemy rodzicom dzieci z klas IV za sprzątanie kościoła i obejścia. O podjecie posługi prosimy rodziny fatimskie.