1. Przeżywamy Wielki Post – Czas,  w którym wpatrując się w postawę Naszego Zbawiciela,  otrzymujemy potrzebne łaski do powstawania z naszych słabości i złych przyzwyczajeń. Dzisiaj po Sumie Droga krzyżowa a o godz. 15.00 nabożeństwo „Gorzkich Żali” z kazaniem pasyjnym.

2. We wtorek w parafii w Cieklinie odbędzie się spotkanie z delegatem ks. biskupa dla młodzieży klas VIII przygotowujących się do bierzmowania. Rozpocznie się Mszą św. o godz. 17.00 a następnie odbędzie się próba przed bierzmowaniem.

2. We wtorek próba Orkiestry o godz. 17.00, natomiast próba Chóru w środę o godz. 18.00.

3. W środę Nowenna do MB Nieustającej Pomocy o godz. 16.30.

4. W piątek zapraszamy na Nabożeństwa Drogi Krzyżowej: dla dzieci o godz. 15.30,  dla dorosłych o godz. 16.30 i dla młodzieży o godz. 20.00.

5. W sobotę 16 marca 2024 r., o godz. 15.00, w kościele pw. Świętego Michała Archanioła w Cieklinie, ks. bp Jan Wątroba udzieli sakramentu bierzmowania młodzieży z naszego dekanatu. Otoczmy ich naszą modlitwą.

6. W sobotę przypada 16 dzień miesiąca. Na godz. 16.00 zapraszamy na adorację Najśw. Sakramentu  i Modlitwę za wstawiennictwem św. Jana Pawła II. W tym dniu  rozpoczniemy również Nowennę w intencji Ojczyzny, zgody narodowej i poszanowania życia ludzkiego.

7. W niedzielę rozpocznie się w naszej Parafii Renowacja Misji Świętych. Wpisuje się ona w tradycję św. Pawła, który odwiedzał wspólnoty Kościoła, w celu umocnienia braci w wierze. Po roku od zakończenia misji świętych odbywa się ich odnowienie.
Jeśli misje, miały na celu przypomnienie o Dziedzictwie Wiary, i zakorzenieniu w Kościele, tak odnowienie - czyli renowacja - misji pragnie dopomóc w chodzeniu drogami Prawdy. Nauki będzie głosił ks. Piotr Gnat, dyrektor Szkoły Nowej Ewangelizacji diecezji rzeszowskiej im. św. Pawła VI. Szczegółowy program znajduje się w gablotach i na stronie internetowej.

7. W następną  niedzielę o poprowadzenie różańca przed sumą prosimy św. Józefa Sebastiana Pelczara. Po sumie Droga krzyżowa o a o godz. 15.00 Nabożeństwo „Gorzkich Żali” z kazaniem pasyjnym.

8. Dziękujemy za sprzątanie świątyni i złożoną ofiarę. Kolejną grupę prosimy o podjęcie tej posługi.

9. Caritas naszej Parafii organizuje zbiórkę darów spożywczo - przemysłowych dla potrzebujących z naszej wspólnoty. W sklepach są wyłożone pojemniki z emblematem Caritas do których można składać dary o które serdecznie prosimy.