1. Dzisiaj o godz. 15.00  w naszym kościele odbędzie się Przegląd Kolęd i Pastorałek w wykonaniu dzieci i młodzieży. Serdecznie zapraszamy.

2. W poniedziałek przypada rocznica obłóczyn zakonnych św. O. Pio. Dnia 22.01.1903 r. został obleczony w habit i przyjął imię: brat Pio. Każdego roku Grupy Modlitwy są wzywane do potwierdzenia swojego zaangażowania i wierności Ewangelii, zgodnie z duchowością O. Pio. Grupa Modlitwy rozpocznie swoje czuwanie przy O. Pio o godz. 16.30., zapraszamy.

Informujemy też, iż nasza Grupa Modlitewna organizuje pielgrzymkę do Włoch, śladami św. O. Pio, podczas weekendu majowego. Szczegóły w gablotach. Zachęcamy.

2. We wtorek próba Orkiestry o godz. 17.00, natomiast próba Chóru w środę o godz. 18.00.

4. W środę Nowenna do MB Nieustającej Pomocy o godz. 16.30.

5. W niedzielę o poprowadzenie różańca przed sumą prosimy Różę św. Franciszka i Hiacynty.

6. W następną niedzielę o godz. 15.00 odbędzie się koncert Dla tej Miłości Maleńkiej. Tym razem wystąpią: nasza Orkiestra i Chór Cecylianum, Chór Missionis ze Skołyszyna oraz Mali Jaślanie. Serdecznie zapraszamy.

7. Dziękujemy za sprzątanie świątyni i złożoną ofiarę. Kolejną grupę prosimy o podjęcie tej posługi.

8. Zakończyliśmy wizytę duszpasterską w parafii. Serdecznie dziękujemy wszystkim parafianom za życzliwość i wspólną modlitwę, za czas rozmowy i dzielenia się tym czym żyjemy i jak postrzegamy parafię.