1. Dzisiaj o godz. 12.15 w Domu Ludowym, Grupa Teatralna Wspólnoty dla Intronizacji NSPJ z Diecezji Rzeszowskiej przestawi spektakl o życiu Służebnicy Bożej Rozalii Celakówny. Ta polska pielęgniarka, mistyczka z małej wsi, która w życiu doświadczyła zaboru i dwóch wojen, nazywana jest „apostołką intronizacji Najświętszego Serca Pana Jezusa”. Serdecznie zapraszamy.

2. We wtorek próba Orkiestry o godz. 17.00, natomiast próba Chóru w środę o godz. 18.00.

3. W środę Nowenna do MB Nieustającej Pomocy o godz. 16.30.

4. W tym tygodniu przypada pierwszy czwartek miesiąca. Grupę św. o. Pio prosimy o poprowadzenie modlitwy przed wieczorną Mszą św.

5. W Piątki Wielkiego Postu zapraszamy na Nabożeństwa Drogi Krzyżowej:

- dla dzieci o godz. 15.30

- dla dorosłych o godz. 16.30

- dla młodzieży o godz. 20.00

6. W następną niedzielę na Mszę św. o godz. 9.00 zapraszamy dzieci z klas III z rodzicami. Po sumie Droga krzyżowa.

7. W niedzielę o poprowadzenie różańca przed sumą prosimy Różę Matki Bożej Fatimskiej.

8. Dziękujemy za sprzątanie świątyni i złożoną ofiarę. Kolejną grupę prosimy o podjęcie tej posługi.

9. W sobotę wyrusza pielgrzymka na doroczne czuwanie Rodziny Szensztackiej na Jasnej Górze. Wyjazd z parkingu o godz. 6.30. W planie również nawiedzenie Sanktuarium Miłosierdzia Bożego w Łagiewnikach.Powrót ok. 23.00.

10. W tym roku diecezjalny wielkopostny dzień skupienia Grup Modlitewnych i wszystkich Czcicieli św. O. Pio, będzie miał miejsce 9 marca w parafii Cieklin, w kościele filialnym w Dobryni. Rozpoczęcie o godz. 10.30.