1. Dzisiaj rozpoczyna się XVI Ogólnopolski Tydzień Biblijny. W tym roku będzie on obchodzony pod hasłem: „Powołani do wspólnoty – komunii z Bogiem i bliźnimi w Kościele”. W ciągu Tygodnia Biblijnego, częściej rozważajmy słowo Boże, zwłaszcza zawarte w Ewangeliach.

2. We wtorek próba Orkiestry o godz. 17.00, natomiast próba Chóru w środę o godz. 19.00.

3. We wtorek przypada 16 dzień miesiąca. Na godz. 17.00 zapraszamy na adorację Najśw. Sakramentu  i Modlitwę za wstawiennictwem św. Jana Pawła II.

4. W środę Nowenna do MB Nieustającej Pomocy o godz. 17.30.

5. W czwartek na wieczorną Mszę św. zapraszamy Apostolat Matki Bożej z Szensztatu.

6. W piątek na godz. 20.00  zapraszamy na Nabożeństwo Drogi Światła, przygotowane przez młodzież we współpracy z ks. Rafałem.

7. W następną niedzielę o poprowadzenie różańca przed Sumą prosimy Róże św. Kingi.

8. Dziękujemy za sprzątanie świątyni i złożoną ofiarę. Kolejną grupę prosimy o podjęcie tej posługi.