1. We wtorek przypada 16 dzień miesiąca. Na godz. 16.00 zapraszamy na adorację Najśw. Sakramentu  i Modlitwę za wstawiennictwem św. Jana Pawła II.

2. We wtorek próba Orkiestry o godz. 17.00, natomiast próba Chóru w czwartek o godz. 18.00.

3. W środę Nowenna do MB Nieustającej Pomocy o godz. 16.30.

4. W czwartek na wieczorną Mszę św. zapraszamy Apostolat Matki Bożej z Szensztatu.

5. W piątek Uroczystość św. Józefa Sebastiana Pelczara, Patrona diecezji.

6. W niedzielę o poprowadzenie różańca przed sumą prosimy Różę NMP Niepokalanej.

7. W następną niedzielę o godz. 15.00  w naszym kościele odbędzie się Przegląd Kolęd i Pastorałek dzieci i młodzieży. Serdecznie zapraszamy.

8. Dziękujemy za sprzątanie świątyni i złożoną ofiarę. Kolejną grupę prosimy o podjęcie tej posługi.

W tym tygodniu wizytę kolędową będziemy kontynuować wg następującego harmonogramu:

- w poniedziałek:

ks. Proboszcz - Wiśniówki od p. Mieczysława Pięty do p. Edwarda Stygara

ks. Rafał - od p. Mariusza Gołuch do do p. Mateusza Pięty

- we wtorek:

ks. Proboszcz – od p. Karola Gondka do p. Szczepana Palucha

ks. Rafał – od p. Marty Chojnackiej - do p. Aleksandra Nowaka

- w środę:

ks. Proboszcz – od p. Marii Michalczyk do p. Marka Godlewskiego i domy pod Harklową

ks. Rafał – od p. Mirosława Kuchty do p. Marcina Ulaszka

- w czwartek: