1. Dzisiaj przeżywamy „Dzień modlitwy, postu i solidarności z misjonarzami” pod hasłem „W Kościele jesteśmy wspólnotą misyjną”. Po Mszach św. odbędzie się zbiórka do puszek, która będzie przeznaczona na Dzieło Pomocy Misjonarzom „Ad Gentes”. Po Sumie Droga krzyżowa.

2. We wtorek próba Orkiestry o godz. 17.00, natomiast próba Chóru w środę o godz. 18.00.

3. W środę Nowenna do MB Nieustającej Pomocy o godz. 16.30.

4. W tym tygodniu przypada pierwszy piątek i sobota miesiąca.

5. W piątek spowiedź rano od godz. 6.30 a po południu od godz. 16.00 . Chorych odwiedzimy od godz. 9.00, natomiast ks. Rafał od 9.45.

6. W Piątki Wielkiego Postu zapraszamy na Nabożeństwa Drogi Krzyżowej:

- dla dzieci o godz. 15.30

- dla dorosłych o godz. 16.30

- dla młodzieży o godz. 20.00

7. W sobotę Nabożeństwo Wynagradzające Niepokalanemu Sercu NMP o godz. 16.15.

8. W sobotę o godz. 10.00 zbiórka Ministrantów, o godz. 15.30 spotkanie dla KSM z klas młodszych, a po Mszy św. wieczornej, dla starszej młodzieży.

9. W niedzielę po sumie zmiana tajemnic różańcowych.

10. W następną niedzielę, o godz. 12.15 w Domu Ludowym, Grupa Teatralna Wspólnoty dla Intronizacji NSPJ z Diecezji Rzeszowskiej przestawi spektakl o życiu Służebnicy Bożej Rozalii Celakówny. Ta polska pielęgniarka, mistyczka z małej wsi, która w życiu doświadczyła zaboru i dwóch wojen, nazywana jest „apostołką intronizacji Najświętszego Serca Pana Jezusa”. Serdecznie zapraszamy.

11. Trwają zapisy na pielgrzymkę do Częstochowy i Łagiewnik na doroczne czuwanie Rodziny Szensztackiej, która odbędzie się 9 marca (sobota). Chętnych prosimy o zapisywanie się w zakrystii. Koszt wyjazdu ok. 80 zł.

12. Dziękujemy za sprzątanie świątyni i złożoną ofiarę. Kolejną grupę prosimy o podjęcie tej posługi.

13. Na stolikach z prasą znajdują się paschałki wielkanocne Caritas w cenie 13 zł i baranki w cenie 8 zł, oraz do zabrania skarbonki wielkopostne.