1. Dzisiaj przeżywamy Uroczystość Bożego Miłosierdzia. O godz. 15.00  Godzina Miłosierdzia. Składka przeznaczona jest na Caritas. Po Sumie zmiana tajemnic różańcowych.

2. W poniedziałek Uroczystość Zwiastowania Pańskiego, przeniesiona ze względu na Wielki Tydzień. Jest to Dzień Świętości Życia. Z tej racji na wieczornej Mszy św. będzie możliwość podjęcia Dzieła Duchowej Adopcji Dziecka Poczętego.

3. We wtorek próba Orkiestry o godz. 17.00, natomiast próba Chóru w środę o godz. 19.00.

4. W środę Nowenna do MB Nieustającej Pomocy o godz. 17.30.

5. W następną niedzielę na Mszę św. o godz. 9.00 zapraszamy dzieci z klas III z rodzicami.

6. W następną niedzielę o poprowadzenie różańca przed Sumą prosimy Róże NMP Królowej Polski.

7. Składka z następnej niedzieli będzie przeznaczona na cele parafialne.

8. Dziękujemy za sprzątanie świątyni i złożoną ofiarę. Kolejną grupę prosimy o podjęcie tej posługi.