1. Przeżywamy pierwszą niedzielę Wielkiego Postu, czasu nawrócenia, pokuty, przemiany myślenia i życia. Postarajmy się, by ten czas doprowadził nas do pogłębienia duchowej relacji z Bogiem. Po Sumie Droga krzyżowa.

2. W środę próba Chóru o godz. 18.00.

3. W środę Nowenna do MB Nieustającej Pomocy o godz. 16.30.

4. W Piątki Wielkiego Postu zapraszamy na Nabożeństwa Drogi Krzyżowej:

- dla dzieci o godz. 15.30

- dla dorosłych o godz. 16.30

- dla młodzieży o godz. 20.00

5. W sobotę odbędzie się egzamin parafialny dla kandydatów do sakramentu bierzmowania. Na godz. 9.00 zapraszamy uczniów z SP 1, a na 10.00 z SP 2.

6. W następną niedzielę będziemy przeżywać „Dzień modlitwy, postu i solidarności z misjonarzami” pod hasłem „W Kościele jesteśmy wspólnotą misyjną”. Po Mszach św. odbędzie się zbiórka do puszek, która będzie przeznaczona na Dzieło Pomocy Misjonarzom „Ad Gentes”.

7. W następną niedzielę na Mszę św. o godz. 9.00 zapraszamy młodzież przygotowującą się do bierzmowania oraz ich rodziców. Po sumie Droga Krzyżowa. O godz. 15.00 Gorzkie Żale, a bezpośrednio po nich Msza św.

8. W niedzielę o poprowadzenie różańca przed sumą prosimy Różę św. Teresy od Dzieciątka Jezus

9. Dziękujemy za sprzątanie świątyni i złożoną ofiarę. Kolejną grupę prosimy o podjęcie tej posługi.

10. Dziękujemy również za ofiary na ogrzewanie złożone w ubiegłą niedzielę. Zebrano 14.236 zł.

11. W sobotę 9 marca członkowie Ruchu Szensztackiego zapraszają na doroczne czuwanie Rodziny Szensztackiej na Jasnej Górze. Chętnych prosimy o zapisywanie się w zakrystii. Koszt wyjazdu ok. 80 zł.

12. Firma EKOMAX informuje, że w dniach 19 i 20 lutego (poniedziałek i wtorek) w godz. 10.00 – 17.00 w Domu Ludowym będą rozdawane worki na odpady komunalne.