1. We wtorek o godz. 1700 próba orkiestry.
 2. Po wieczornej Mszy św. zapraszamy na spotkanie rodziny przygotowujące sierpniowe Nabożeństwo Fatimskie. O przygotowanie prosimy rodziny od p. Artura i Anny Wolskich do p. Janusza i Barbary Kapanowskich.
 3. W środę Nowenna do MB Nieustającej Pomocy o godz. 1730.
 4. W środę próba chóru o godz. 1900.
 5. W tym tygodniu przypada I czwartek, I piątek i I sobota miesiąca.
 6. W czwartek przed wieczorną Mszą św. o poprowadzenie modlitwy prosimy grupę św. o. Pio.
 7. W piątek spowiedź przed ranną Mszą , i po południu od godz. 1700. Chorych odwiedzimy od godz. 900. Chorych będzie odwiedzać tylko dwóch kapłanów, dlatego może ulec zmianie godzina przybycia.
 8. W I sobotę miesiąca Nabożeństwo wynagradzające NS NMP o godz. 1715.
 9. Następna niedziela jest I niedzielą sierpnia. Po sumie zmiana tajemnic różańcowych.
 10. Dziękujemy za sprzątanie kościoła i złożoną ofiarę. O podjęcie dyżuru prosimy kolejne rodziny.
 11. Zachęcamy do czytania prasy katolickiej.
 12. Przypominamy, że w sobotę, 5 sierpnia 2023 r. m. in. w Jaśle odbędą się regionalne spotkania młodzieży w łączności ze Światowymi Dniami Młodzieży pod nazwą „Lizbona na Podkarpaciu”. Zachęcamy młodzież do udziału w spotkaniu, które rozpocznie się o godz. 1800 Mszą św. w kościele farnym w Jaśle. W programie ponadto grill, czuwanie modlitewne w Duchu Świętym i Transmisja spotkania z Ojcem Świętym z Lizbony.
 13. Przygotowujemy się do beatyfikacji rodziny Ulmów, która odbędzie się 10 września. Z naszej parafii uda się pielgrzymka autokarowa. Bardzo prosimy o zapisywanie się w zakrystii, w celu wcześniejszego zamówienia kart na miejsce w sektorach.