1. Dzisiaj po wszystkich Mszach świętych poświęcenie pojazdów. Datki zbierane z racji poświęcenia będą przeznaczone przez MIVA Polska na zakup środków transportu dla misjonarzy.
  2. We wtorek 23 lipca przypada święto św. Jakuba Apostoła i wspomnienie św. Krzysztofa – patrona kierowców i podróżujących. W tym dniu swoje imieniny obchodzi ks. Proboszcz. Pamiętajmy w modlitwie o solenizantach.
  3. We wtorek o godz. 1700 próba orkiestry.
  4. W środę Nowenna do MB Nieustającej Pomocy o godz. 1730.
  5. W środę próba chóru o godz. 1900.
  6. O poprowadzenie różańca w następną niedzielę przed sumą prosimy różę Św. Józefa Sebastiana Pelczara.
  7. W następną niedzielę posługę wikariusza w naszej parafii kończy ks. Przemysław Dudek. Dziękując Panu Bogu za 6 lat pracy będziemy modlić się w jego intencji w czasie Mszy o godz. 1100.
  8. Dziękujemy za sprzątanie kościoła i złożoną ofiarę. O podjęcie dyżuru prosimy kolejne rodziny.
  10. Zapraszamy do udziału w 46. Rzeszowskiej Pieszej Pielgrzymce na Jasną Górę, która odbędzie się w dniach 4-13 sierpnia pod hasłem „Matko Kościoła, prowadź!”. Istnieje możliwość pielgrzymowania w formie tradycyjnej (10 dni w drodze) lub sztafetowej (1 wybrany dzień). Zapisy przez formularz internetowy, który znajduje się na stronie internetowej www.pielrzymka.rzeszow.pl. Rozpoczęcie pielgrzymki 4 sierpnia o godz. 6.30 przy kościele farnym w Rzeszowie.
  11. Przypominamy, że w sobotę, 5 sierpnia 2023 r. m. in. w Jaśle odbędą się regionalne spotkania młodzieży w łączności ze Światowymi Dniami Młodzieży pod nazwą „Lizbona na Podkarpaciu”. Zachęcamy młodzież do udziału w spotkaniu, które rozpocznie się o godz. 1800 Mszą św. w kościele farnym w Jaśle. W programie ponadto grill, czuwanie modlitewne w Duchu Świętym i Transmisja spotkania z Ojcem Świętym z Lizbony.
  12. EKOMAX informuje, że w dniach 25 – 26 lipca od godz. 1000 do godz. 1700 w Domu Ludowym będą rozdawane worki na odpady komunalne.