1. Dzisiaj na sumie przeżywamy jubileusze 25 lecia święceń ks. Proboszcza Krzysztofa i ks. Tomasza. Módlmy się w intencji Jubilatów, rodaków, a także o nowe powołania do kapłaństwa i życia zakonnego.
  2. We wtorek przypada 18 dzień miesiąca na wieczorną Mszę św. zapraszamy rodziny Ruchu Szensztackiego.
  3. W środę Nowenna do MB Nieustającej Pomocy o godz. 1730.
  4. W środę próba chóru o godz. 1900.
  5. W czwartek 20 lipca wypada wspomnienie bł. Czesława obejmijmy Solenizanta – ks. Prałata naszą modlitwą.
  6. 25 lipca przypada wspomnienie św. Krzysztofa – patrona kierowców. Z tej racji w następną niedzielę będziemy modlić się w intencji kierowców i podróżujących, a po każdej Mszy św. będzie poświęcenie pojazdów. Datki zbierane z racji poświęcenia będą przeznaczone przez MIVA Polska na zakup środków transportu dla misjonarzy.
  7. O poprowadzenie różańca w następną niedzielę przed sumą prosimy różę MB Fatimskiej.
  8. Dziękujemy rodzinom Fatimskim za wykonane prace, sprzątanie kościoła, przygotowanie i poprowadzenie nabożeństwa oraz ofiarę złożoną na figurę do parku Maryjnego.
  9. Dziękujemy za sprzątanie kościoła i złożoną ofiarę. O podjęcie dyżuru prosimy kolejne rodziny.
  11. Zapraszamy do udziału w 46. Rzeszowskiej Pieszej Pielgrzymce na Jasną Górę, która odbędzie się w dniach 4-13 sierpnia pod hasłem „Matko Kościoła, prowadź!”. Istnieje możliwość pielgrzymowania w formie tradycyjnej (10 dni w drodze) lub sztafetowej (1 wybrany dzień). Zapisy przez formularz internetowy, który znajduje się na stronie internetowej www.pielrzymka.rzeszow.pl. Rozpoczęcie pielgrzymki 4 sierpnia o godz. 6.30 przy kościele farnym w Rzeszowie.
  12. Duszpasterstwo Młodzieży informuje, że w sobotę, 5 sierpnia 2023 r. m. in. w Jaśle odbędą się regionalne spotkania młodzieży w łączności ze Światowymi Dniami Młodzieży pod nazwą „Lizbona na Podkarpaciu”. Zachęcamy młodzież do udziału w spotkaniu więcej informacji podamy za tydzień.