1. W związku z przypadającą w dniu 11 lipca br. 80. rocznicą rzezi wołyńskiej w całej diecezji  zabrzmią dzwony o godz. 1200. Jest to zaproszenie do modlitwy  za wszystkie ofiary tego ludobójstwa oraz o prawdziwe pojednanie pomiędzy Polakami a Ukraińcami.
  2. We wtorek po wieczornej Mszy św. próba liturgii dla rodzin przygotowujących Nabożeństwo Fatimskie.
  3. We wtorek próba orkiestry o godz. 1700. W środę próba chóru o godz. 1900.
  4. W środę Nowenna do MB Nieustającej Pomocy o godz. 1730.
  5. W czwartek zapraszamy na Nabożeństwo Fatimskie. Rozpocznie się ono programem słowno – muzycznym o godz. 1830, o godz. 1900 Msza św.  i po niej procesja różańcowa. Prosimy aby składać prośby i podziękowania za wstawiennictwem MB Fatimskiej, a na nabożeństwo zabrać ze sobą świece. Nabożeństwo poprowadzi nasz rodak ks. Tomasz Godlewski. Składka z tego nabożeństwa jak i z następnej niedzieli będzie przeznaczona na misje w parafii Dolorosa w Gwatemali, gdzie posługuje ks. Tomasz.
  6. W następną niedzielę na sumie będziemy przeżywać jubileusze 25 lecia święceń ks. Proboszcza Krzysztofa i ks. Tomasza. Módlmy się w intencji Jubilatów, rodaków, a także o nowe powołania do kapłaństwa i życia zakonnego.
  7. O poprowadzenie różańca w następną niedzielę przed sumą prosimy różę św. Teresy od Dzieciątka Jezus.
  8. Dziękujemy za sprzątanie kościoła i złożoną ofiarę. O podjęcie dyżuru prosimy kolejne rodziny.