Dzisiaj I niedziela lipca. Po sumie zmiana tajemnic różańcowych.

1. We wtorek próba orkiestry o godz. 1700. W środę próba chóru o godz. 1900.
  2. W środę Nowenna do MB Nieustającej Pomocy o godz. 1730.
  3. W tym tygodniu przypada I czwartek i I piątek miesiąca.
  4. Grupę św. o. Pio prosimy o poprowadzenie modlitwy w czwartek od 1730.
  5. W piątek spowiedź rano przed Mszą św. i po południu od godz. 1700. Chorych odwiedzimy od godz. 900.
  6. W sobotę na godz. 1000 zapraszamy na zbiórkę ministrantów i lektorów.
  7. O poprowadzenie różańca w następną niedzielę przed sumą prosimy różę św. Agaty.
  8. Składka z następnej niedzieli przeznaczona będzie na cele parafialne.
  9.  Dziękujemy za sprzątanie kościoła i złożoną ofiarę. O podjęcie dyżuru prosimy kolejne rodziny.
  11. Decyzją ks. Biskupa Ordynariusza ks. Przemysław został zamianowany proboszczem administratorem w parafii Samoklęski. Funkcję tą obejmie od 5 sierpnia. Na jego miejsce skierowany został ks. Rafał Szpunar – neoprezbiter, który rozpocznie posługę od 19 sierpnia.
  12. W dniach od 3 – 6 lipca odbywają się 36 Saletyńskie Spotkania Młodych w Dębowcu. Zachęcamy do zapoznania się z programem uczestnictwa, który znajduje się na stronie internetowej ks. Saletynów.
  13. Fundacja Stajnia z Fantazją ze Święcan, zaprasza dzisiaj  od godz. 1200 na festyn „Zbierzmy się na serduszko dla Arturka”. Zebrana kwota będzie przeznaczona dla naszego parafianina Arturka Bielamowicza. W czasie festynu loteria fantowa, licytacja obrazów, dmuchańce, jazda konna, wspólne biesiadowanie przy kiełbasce. Serdecznie zapraszamy do siedziby fundacji mieszczącej się w Święcanach pod numerem 386. Więcej informacji na plakatach w gablotach.
  14. Stowarzyszenie Dobrych Inicjatyw ”Pro Missio” oraz firma Green Office Ecologic organizują zbiórkę zużytego sprzętu elektrycznego i elektronicznego. Przychód z akcji będzie przekazany na posługę misyjną ks. Edwarda Ryfy, pochodzącego z naszej diecezji. Zużyty sprzęt prosimy złożyć 7 lipca do godz. 1000 przy domu parafialnym.
  15. 6 lipca w Domu Ludowym w Osobnicy odbędzie się zebranie dotyczące inwestycji w źródła energii.