1. Dzisiaj na sumie chór „Cecylianum” obchodzi 20-lecie swojej działalności, przed sumą zapraszamy na koncert.
  2. We wtorek próba orkiestry o godz. 1700. W środę próba chóru o godz. 1900.
  3. W środę Nowenna do MB Nieustającej Pomocy o godz. 1730. Po Mszy św. spotkanie dla rodzin przygotowujących lipcowe Nabożeństwo Fatimskie. O przygotowanie prosimy rodziny Imielnej, Skały i górki do p. Jana Lazara.
  4. W czwartek Uroczystość śś. Apostołów Piotra i Pawła. Msze św. o godz. 700, 900, 1100 i 1800. Składka przeznaczona na Świętopietrze.
  5. W I sobotę miesiąca nabożeństwo wynagradzające NS NMP o godz. 1715.
  6. W następną niedzielę po sumie zmiana tajemnic różańcowych.
  7. Dziękujemy za sprzątanie kościoła i złożoną ofiarę. O podjęcie dyżuru prosimy kolejne rodziny.
  8. Zachęcamy do czytania prasy katolickiej. Informujemy, że ukazał się nowy numer naszej gazetki parafialnej
  9. Organizowana jest pielgrzymka na Jasną Górę jako dziękczynienie za skończony rok szkolny. Zapisy jeszcze dzisiaj w Zakrystii.
  10. Fundacja Stajnia z Fantazją ze Święcan, zaprasza w niedzielę 2 lipca od godz. 1200 na festyn „Zbierzmy się na serduszko dla Arturka”. Zebrana kwota będzie przeznaczona dla naszego parafianina Arturka Bielamowicza. W czasie festynu loteria fantowa, licytacja obrazów, dmuchańce, jazda konna, wspólne biesiadowanie przy kiełbasce. Serdecznie zapraszamy do siedziby fundacji mieszczącej się w Święcanach pod numerem 386. Więcej informacji na plakatach w gablotach.