1. We wtorek próba orkiestry o godz. 1700. W środę próba chóru o godz. 1900.
  2. W środę Nowenna do MB Nieustającej Pomocy o godz. 1730.
  3. W piątek zakończenie roku szkolnego. Msza św. dla dzieci rodziców, nauczycieli i pracowników szkół o godz. 800. Zachęcamy do skorzystania ze spowiedzi w ciągu tygodnia.
  4. W sobotę Uroczystość Narodzin św. Jana Chrzciciela.
  5. W następną niedzielę na sumie Chór będzie obchodził 20 – lecie swojego istnienia. Przed sumą będzie można wysłuchać koncertu w wykonaniu chórzystów.
  6. Dziękujemy za sprzątanie kościoła złożoną ofiarę. O podjęcie dyżuru prosimy mieszkańców według kolejki. Dziękujemy również przygotowującym nabożeństwo fatimskie za wykonane prace i zaangażowanie w liturgię, oraz ofiarę złożoną na figurę fatimską do naszego parku.
  7. Zachęcamy do czytania prasy katolickiej.
  8. Organizowana jest pielgrzymka Nauczycieli, wychowawców rodziców i dzieci na Jasną Górę w dniu 2 lipca. Jest to dziękczynienie za cały rok szkolny. Wyjazd z parkingu w Osobnicy w niedzielę o godz. 430.  Koszt w zależności od ilości osób od 80 – 100 zł.
  9. Gmina Jasło informuje, że do 30 czerwca mieszkańcy mogą składać wnioski o preferencyjny zakup węgla sortu orzech i kostka w Biurze Obsługi Klienta na parterze w godzinach pracy urzędu.