1. Trwamy w oktawie uroczystości Bożego Ciała.
  2. W poniedziałek po Mszy św. wieczornej próba liturgii dla rodzin przygotowujących nabożeństwo fatimskie.
  3. We wtorek Nabożeństwo fatimskie rozpocznie się o godz. 1830. Zamiast programu będziemy mogli wysłuchać świadectwa s. Nulli, która doznała uzdrowienia za wstawiennictwem bł. Stefana Wyszyńskiego.  Mszy św. o godz. 1900 będzie przewodniczył ks. Daniel Drozd. Po Mszy św. wyruszymy z procesją różańcową. Zachęcamy do składania próśb i podziękowań przez ręce Maryi. W związku z Nabożeństwem fatimskim wystawienie Najśw. Sakramentu i Litania do NSPJ w oktawie Bożego Ciała po Mszy św. porannej.
  4. W środę Nowenna do MB Nieustającej Pomocy o godz. 1730.
  5. W środę próba chóru o godz. 1900.
  6. W czwartek zakończenie oktawy Bożego Ciała na Mszy św. wieczornej błogosławieństwo dzieci, wianków i ziół.
  7. W piątek Uroczystość NSPJ. Z tej racji nie obowiązuje wstrzemięźliwość od pokarmów mięsnych. Jest to 16 dzień miesiąca. O godz. 1700 zapraszamy na adorację Najśw. Sakramentu z modlitwą za wstawiennictwem św. Jana Pawła II.
  8. W niedzielę na godz. 900 zapraszamy rodziny Ruchu Szensztackiego.
  9. O poprowadzenie różańca w następną niedzielę przed sumą prosimy różę św. Magdaleny.
  10. Dziękujemy za sprzątanie kościoła złożoną ofiarę. O podjęcie dyżuru prosimy mieszkańców według kolejki.
  12. Parafie w Osobnicy i Cieklinie organizują 17 czerwca wyjazd do Łagiewnik na XXI Ogólnopolskie Czuwanie grup modlitwy św. o. Pio. Zapraszamy również członków Parafialnych Zespołów Caritas, i wszystkich chętnych. Wyjazd z Cieklina o 800, a z Osobnicy o 815.  Przy zgłoszeniu wpłata 30 zł. Kwota może ulec zmianie w zależności od liczby osób. Zapisy w zakrystii lub u księży.
  13. Organizowana jest pielgrzymka Nauczycieli, wychowawców rodziców i dzieci na Jasną Górę w dniu 2 lipca. Jest to dziękczynienie za cały rok szkolny. Wyjazd z parkingu w Osobnicy w niedzielę o godz. 430.  Koszt w zależności od ilości osób od 80 – 100 zł.
  14. Parafia Cieklin zaprasza na spotkanie przed pielgrzymką do Wilna, które odbędzie się 18 czerwca o godz. 1600.