1. Dzisiaj Niedziela Miłosierdzia Bożego, która rozpoczyna tydzień miłosierdzia. O godz. 15 00 będziemy modlić się w godzinie miłosierdzia.

2. W poniedziałek Uroczystość św. Wojciecha Patrona Polski.

3. W środę rozpoczęcie nabożeństw majowych o godz. 17 30 , a bezpośrednio po nich Msza.

4. W tym tygodniu przypada I czwartek, I piątek i I sobota miesiąca.

5. W czwartek z racji święta, które przypada w I piątek odwiedzimy chorych. Kapłani wyruszą z posługą od godz. 9.00. W tym dniu przeżywamy święto Flagi Narodowej. Przyozdóbmy nasze domy flagami i módlmy się za Ojczyznę.

6. Grupę św. O. Pio zapraszamy do czynnego udziału w Mszy św.

7. W piątek Uroczystość NMP Królowej Polski Msze św. w porządku niedzielnym. Wszyscy, którzy są w stanie łaski uświęcającej wystarczy, że w I piątek przyjmą Komunię świętą. Dla pozostałych spowiedź będzie przed każdą Mszą św. W tym dniu Strażacy o godz. 18 00 przeżywać będą swoje święto Patronalne ku czci św. Floriana.

8. W sobotę różaniec wynagradzający połączony z majówką o godz. 17 15 .

9. W następną niedzielę będziemy przeżywać Uroczystości odpustowe, ku czci św. Stanisława BM. Zapraszamy parafian i gości na uroczystą sumę odpustową o godz. 11 00 . Prosimy o czynny udział chóry, orkiestrę, KGW i OSP.

10. Zmiana tajemnic różańcowych z racji odpustu odbędzie się w następną niedzielę po sumie.

11. Dziękujemy sprzątającym kościół. O podjęcie dyżuru prosimy kolejne rodziny.

12. Zachęcamy do czytania prasy Katolickiej

13. Prezydent Rzeczypospolitej Polskiej przypomina o możliwości bezpłatnego skorzystania z porady prawnej. Natomiast Brygada Obrony Terytorialnej organizuje Wakacje z WOT (nie tylko dla młodzieży). Szczegóły tych informacji znajdziemy na tablicach ogłoszeń.