1. Dzisiaj rozpoczynamy święty czas Misji Parafialnych. Na stolikach z prasą znajdują się jeszcze foldery z programem misji. Prosimy, aby każdy zabrał do swojego domu, by móc jak najlepiej skorzystać z tego szczególnego czasu.
 2. W ramach Misji dzieci będą przeżywać też rekolekcje szkolne. Dzieci i młodzież spotykają się codziennie o godz. 915. Dzieci z klas I – IV w poniedziałek i wtorek rozpoczną swoje spotkania w Sali Jana Pawła II, a klasy V – VIII w kościele. Po I cz. Spotkania nastąpi zamiana. Rekolekcje dla dzieci potrwają do godz. 1200. W środę wszyscy spotykają się w kościele o godz. 915 i zakończenie ok. godz. 1100.
 3. W czasie misji od poniedziałku do czwartku  Msze św. z nauką ogólną o godz. 800 i 1800. A o godz. 1500 Koronka do Miłosierdzia Bożego z Adoracją i możliwością spowiedzi.
 4. Nauki stanowe po wieczornej Mszy św. w poniedziałek dla Małżeństw, Wdów i Wdowców, Małżeństw niesakramentalnych, żyjących w separacji i po rozwodzie, oraz Osób samotnych; we wtorek dla Młodzieży. Na Mszę św. i spotkanie zapraszamy wszystkich młodych a zwłaszcza kandydatów do sakramentu bierzmowania z klas VII i bierzmowanych z klas VIII; w środę – o 1730 Nowenna do NMP Nieustającej Pomocy, a po Mszy Misyjna procesja światła  na cmentarz; w czwartek nauka dla Członków wspólnot parafialnych.
 5. Próba chóru we wtorek po Wieczornej Mszy św.
 6. W piątek o godz. 1000 Msza św. z udziałem chorych. Prosimy, aby w rodzinach i sąsiedztwie dopomóc chorym w dotarciu do kościoła. O godz. 1700 Misyjna Droga Krzyżowa ulicami Osobnicy a po niej Msza z nauką i błogosławieństwem na zakończenie rekolekcji.
 7. Msze św. w dni powszednie od soboty będą o godz. 700 i 1800.
 8. W sobotę wyrusza pielgrzymka na doroczne czuwanie Rodziny Szensztackiej na Jasnej Górze. Wyjazd z parkingu o godz. 630.
 9. Schole zapraszamy w sobotę na godzinę 10.15 do domu parafialnego.
 10. Następna niedziela przeżywana jest jako niedziela laetare. O poprowadzenie różańca przed sumą prosimy różę MB Częstochowskiej. Po sumie Droga Krzyżowa, a  o godz. 1500 Gorzkie Żale, i bezpośrednio po nich Msza św.
 11. W sklepach w Osobnicy wyłożone będą kosze Caritas na pomoc dla osób potrzebujących z naszej parafii. Zachęcamy też do indywidualnego przygotowywania paczek świątecznych.
 12. Dziękujemy za dar na misje z niedzieli „Ad gentes”. Zebrano 1236 zł.
 13. Dziękujemy za sprzątanie świątyni i złożoną ofiarę. Kolejną grupę prosimy o podjęcie tej posługi.
 14. Zachęcamy do czytania prasy katolickiej. 
 15. Katolickie Stowarzyszenie Młodzieży Diecezji Rzeszowskiej zaprasza na obchody 30-lecia. Odbędą się one w dniu 22 kwietnia 2023 r. w Rzeszowie. Zarząd KSM zaprasza do udziału w jubileuszu wszystkich duchownych i świeckich, którzy byli związani z KSM. Szczegółowy program znajduje się na stronie www.ksm.rzeszow.pl. Potwierdzenie udziału należy przesłać do 20 marca br. na adres: biuro@rzeszow.ksm.org.pl